آموزشگاه بدخشان

نمایشگاه تلکام سال 97

  • کد خبر:110002
  • تاریخ خبر :چهارشنبه , 1397/07/20
  • بازدید:781 نفر
نمایشگاه تلکام سال 97

نمایشگاه تلکام سال 97 همانند سالهای قبل محلی جهت ارائه تازه های صنعت مخابرات و ارتباطات بود، هرچند که شاید بسیاری از کسب و کارها با مشکل نوسانات ارز درگیر هستند اما این مشکل با توجه به فعالیت شرکت های بزرگ و کوچک در زمینه های مختلف این صنعت مشکل بزرگی به نظر نمی رسد.  اینترنت اشیاء با توجه به اهمیتی که دراین صنعت دارد زمینه فعالیت تعداد زیادی از شرکت کننندگان نمایشگاه بود. شاید اهمیتی که این تکنولوژی در صنعت ارتباطات دارد موجب شده تا افقی در توسعه کسب و کار بسیاری از شرکت ها ایجاد شود.  هرچند که بسیاری از شرکت های نوپا در این زمینه با توجه به عدم وجود زیر ساخت های مناسب مجبور به استفاده از راه کارهای واسط و جانبی جهت ارتباط بین اشیاء در طرح ها و محصولات خود شده بودند، اما این مهم که توسعه استفاده از تکنولوژی اینترنت اشیاء زمینه ساز ارزش افزوده برای مشتریان بسیاری از کسب و کارها خواهد بود آموزشگاه بدخشان را نیز بر آن داشته تا با تشکیل کلاس ها و دوره های آموزشی اینترنت اشیاء سهم خود در این زمینه را ادا نماید. به همین منظور در نمایشگاه تلکام با بازدید از غرفه های همکاران این صنعت سعی بر آن گردید تا با ارائه و معرفی امکانات آموزشی بدخشان به غرفه داران محترم، زمینه های همکاری مشترک با شرکت های بزرگ و کوچک در توسعه راه کارها و حتی زیرساخت های اینترنت اشیاء بررسی و به منظور هماهنگی های بیشتر قرار جلسات بعدی تنظیم گردد.

یکی از نقاط بارز نمایشگاه تلکام، سرویس های متنوع اپراتورها بود. سرویس هایی که با ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان، علاوه بر ایجاد امکانات بیشتر هزینه های ایشان را نیز کاهش می دهد. به همین منظور گروه آموزشی بدخشان سعی نمود تا با بازدید از سرویس های کسب و کار ایجاد شده توسط اپراتورها، زمینه های همکاری با اپراتورهای بزرگ را بررسی نموده و با معرفی دوره های آموزشی تخصصی مخابرات بدخشان  زمینه ارائه خدمات آموزش به سازمانهای بزرگی مانند اپراتورها را فرآهم نموده و در صورت امکان و به منظور هم افزایی توان آموزشی در صنعت مخابرات، اجرای دوره های مشترک با اپراتورها را بررسی نماید.
حاصل سه روز بازدید همکاران موسسه آموزشی بدخشان از نمایشگاه تلکام با توجه به تنظیم قرار جلسات آتی با سازمان ها و شرکت های های همکار صنعت تلکام، طی هفته های آتی به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.
 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون تمامی دانشجویان و دوستداران کسب دانش